Vlna MERINO

Vlna Baby Merino je vlna pro dětskou módu. Vlna pro pletení dětských oděvů klade nároky na vzdušnost, hřejivost a měkkost. Ideální a skutečně královnou mezi Baby vlnou je Baby Merino, která je vyrobena ze 100% ovčí vlny. Jedná se o luxusní vlnu pro pletení oděvů pro kojence a batolata vyrobenou z ovčí vlny. Vlna Baby Merino je ošetřena metodou superwash a proto je možné ji bez obav prát.

Silná vlna Semira s 20% obsahem střižní vlny je hřejivá měkoučká příze, ze které je možno vyrobit velmi módní pletené oděvy. Doporučuji kombinovat s přízí Semira Color. Můžete tak vytvořit originální čepice, šály, vesty, kabátky.

Vlna Alpha s obsahem 30% střižní vlny. Vlna Alpha je klasická vlna na pletení. Je velmi měkoučká a velmi příjemně se s ní pracuje. Je vhodná pro pletení plastických vzorů, které u této příze vyniknou. Výrobky z vlny Alpha jsou příjemně měkké, pružné a odolné. Obsah 70% polyakrylu zajišťuje odolnost proti opotřebení a 30% střižní vlny hřejivost a prodyšnost. Vlna Merino je vlněné vlákno s obsahem pravé ovčí vlny, tzv. Merino.

Vlna MERIBEL je vlna s obsahem pravé ovčí vlny.

Ručně pletací příze Meribel Effektcolor je středně silná příze s nízkým zákrutem, vhodná především pro typické zimní svetry, kabátky a kabáty či pro zimní oděvní doplňky, jako jsou čepice či šály.

Díky obsahu vlny a podílu alpaky poskytují úplety z příze Meribel Effektcolor svým uživatelům teplotní komfort a pohodlí, polyakrylový podíl úplet odlehčuje a usnadňuje jeho údržbu.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Zobrazuji všech 8 výsledků