Přírodní vlna a bavlněná příze

Přichází barevný podzim a s ním tvořivost

Originální střapatá vlna Zarina vám zajistí efektní výsledek. Je možné s ní háčkovat i plést. Pokud budete plést pouze se Zarinou, pak budete mít oboustranný úplet. Pokud byste do očka háčkovali jinou vlnu, pak doporučuji vlnu Alpha a úplet bude z jedné strany hladký a z druhé strany střapatý   🙂

Přírodní vlna a bavlněná příze

Pro vaše krásné pletení a háčkování z přírodní vlny a bavlněné příze

Vlna Merino ovčí vlna, hedvábí, mohér, Baby Merino, dále bavlněná příze pro vytváření letních modelů uspokojí nejnáročnější pletařky. Dále nabízíme mohérovou vlnu, efektní kolorovanou vlnu, smyčkovou přízi. Díky kvalitnímu zpracování a struktuře vlny lze pomocí velmi jednoduchých pletařských technik vytvářet velmi moderní a zajímavé módní oděvy.

Bavlněná příze nachází uplatnění zejména při tvorbě letních modelů.

Léto je v plném proudu a tak pro pletařky, a také kdo rád háčkuje, je léto obdobím tvorby z bavlněných přízí.

V současné době, v přetechnizovaném světě, si stále více a více lidí uvědomuje důležitost produktů s přírodním základem.V našem eshopu www.bolge.cz nabízíme vlněnou přízi s vysokým podílem bavlny nebo ovčí střižní vlny.

Přírodní vlna

Přírodní vlna Merino, což je vlna s vysokým obsahem ovčí vlny, má řadu užitečných vlastností a jejich kombinace je zcela unikátní: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot,  antibakteriální účinky, ochrana před UV zářením, elastičnost a také je hypoalergenní.

Baby vlna pro batolata a kojence, střapatá vlna, froté, bouclé, to je vlna z našeho eshopu, vlna, ze které vytvoříte velmi efektní módní oděvy jak pro nošení v létě, tak i v zimě.